O Nas

Marka odzieży EFCE została stworzona w 2018 roku. To nowy brand na rynku sportowym, ale TEAM zajmujący się wprowadzeniem jej posiada trzynastoletnie doświadczenie w branży teamwear. Kierując się zapotrzebowaniem rynku postawiliśmy na bardzo dobrą jakość połączoną z super niską ceną, a zarazem wysoką dostępnością. Wprowadzenie marki została poprzedzone kilkumiesięcznymi testami sprzętu w różnych warunkach. Początek EFCE to wyłącznie stroje sportowe, jednak po kilku miesiącach systematycznie zostały wprowadzane kolejne artykuły takie jak dresy sportowe, koszulki treningowe czy torby. Kolejny etap to własna dedykowana kolekcja odzieży sublimowanej tworzona na najwyższej jakości ekologicznych materiałach przy współpracy z najlepszymi grafikami.

Kierując się zasadą, że klient to nasz partner, jesteśmy w stanie przygotować dedykowany wzory dla najbardziej wymagających. Budując sieć dystrybucji dążymy do tego aby również nasi współpracownicy przyjęli również taką samą strategię.

Wiemy, że sport to nie tylko trening, setki litrów wylanego potu, rywalizacja, zwycięstwa i porażki, ale sport to również odzież!

Zaufali nam:

© 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone by EFCE